sobota, marca 12, 2011

Przyszła jesień....

_________________________________________________

...choć pogoda wcale nie jesienna.
Ciepło, dwadzieścia kilka stopni i duża wilgotność, jak narazie...


Niepokój i spokój... Batman się zmęczył i zasnął na komodzie...

Kto chce, może się kąpać w oceanie, rzekach, czy jeziorach - jeszcze będzie można moczyć się do maja, ale w ten ostatni miesiąc już raczej tylko odważni i zahartowani...
Albo mający własne baseny.Kilka zjęć nocnych. Na podjeździe, drzewa żyją w nocy swoim zyciem. Zrobię całą galerię, drzewa w nocy są niesamowicie inne i tajemnicze.

Na Blogowisku nowy blog - Notatki z myśli, polecam tym, którzy nie lubią czytać długich tekstów - specjalnie dla niemogących się skupić.
www.notatkizmysli.blogspot.com

Niektóre moje poglądy mogą wydawać się kontrowersyjne - dla inaczej myślących; bywa że są złośliwe, ale tylko w stosunku do ludzi, zasługujących na złośliwość.
Zauważcie, że są to osoby zakochane w sobie, często agresywne, niemające pojęcia, że posiadają wady i na ogół głupio postępujące. Niezdające sobie sprawy, że wszyscy naokoło nich to widzą, oprócz ich samych.
Wyśmiewanie egocentryków nic w sumie nie daje, bo i tak będą się uważać za ideały. Ale może inni zrozumieją ich tępotę i nie będą traktować ich poważnie ani się ich obawiać.

Na stronie radia nowy blog - Felietony Marka Baterowicza. Polecam. Trzeźwe spojrzenie na dzisiejszę polską politykę. Ogromne zaangażowanie i patriotyzm - raczej rzadki dziś, w polonijnycg kręgach.
www.marekbaterowicz.blogspot.com

Polonusy najczęściej wsiąkają w społeczeństwo nowego kraju, często udając, że nie są Polakami - spotkałam takich.
Jak choćby pani o polskim nazwisku, która 27 lat temu, nowoprzybyłym objawiała tajniki australijskiej ekonomii. Spytana czy jest z pochodzenia Polką, powiedziała najczystszą polszczyzną: "Tak urodziłam się w Polsce, ale nie rozmawiam w tym języku." Brrr...

Zapraszam też na audycje naszego radia na stronie
www.audycjeradia2000fm.blogspot.com
Nie trzeba czekać na nabijanie, idą od razu - w każdej porze dnia i nocy.

Na moje fotografowanie: róże w zachodzącym słońcu.

Na zielonej fotogalerii wkrótce zdjęcia ze słynnej australijskiej winnicy i wytwórni win.
_________________________________________________